بازی

پلیس جوان

بازی پلیس جوان یکی از بازی های اکشن ایرانی است. این بازی با گرافیک خوب و حجم پایین و گیم پلی طولانی می تواند یکی از استاندارد ترین بازی های اکشن باشد. شما در این بازی نقش یک پلیس جوان را بازی می کنید که قرار است با یک باند خلافکار حرفه ای روبه رو شود و آنها را دستگیر کند.
شما در این بازی توانایی خرید، ارتقا و استفاده از 10 نوع سلاح پلیسی مختلف را دارید. علاوه بر اسلحه های متنوع و جدید، توانایی خرید، ارتقا و استفاده از 10 تجهیز مختلف پلیس همانند جلیقه ضد گلوله، جعبه کمکهای اولیه، دوربین دید در شب، استفاده از هلیکوپتر پلیس به عنوان نیروی کمکی و غیره نیز وجود دارد از دیگر ویژگی های این بازی می توان به دارا بودن بیش از 100 مرحله مختلف پلیسی در دو سبک کاملا متفاوت (ماموریت پلیس بزرگراه و آشوب در شهر) در هشت نقطه از شهر و جاده، بازی در روز، شب و در بزرگراه ها (با ماشین گشت پلیس)، سناریوها و عملیات مختلف و هیجان انگیز پلیسی شامل انهدام باند دزدان و تبهکاران، دفاع از پاسگاه پلیس، گشت پلیس، مقاومت تا رسیدن نیروی کمکی، تعقیب و گریز تبهکاران، واکنش سریع امدادی، غول و غیره، توانایی افرایش مهارتهای فردی، دارا بودن سه درجه سختی و دارا بودن تنظیمات گرافیکی برای اجرا بر روی گوشی ها ضعیف تر و اجرای روان گیم پلی بر روی اکثر گوشی ها اشاره کرد.

پیشنهاد می کنیم چون

این بازی کودکان را با شغل پلیس و فعالیت های عملیاتی آنها آشنا می کند. علاوه بر این، پلیس جوان هیجانی در سبک اکشن را برای کودکان و نوجوانان ارائه می کند که می تواند جایگزینی برای بازی های اکشن خارجی با محتوای نامناسب باشد.