انیمیشن

مهارت های زندگی

مجموعه انیمیشن مهارت های زندگی یک انیمیشن خانوادگی است که در هر قسمت به موضوعاتی خاص از قبیل آداب معاشرت، آداب سفر رفتن، مهمانی، ورزش و مسابقه، بهداشت فردی، تعامل با دیگران، دوستی، همفکری و مشورت، مسئولیت پذیری و هر چه که نیاز یک زندگی آسوده و صمیمی هست را به تصویر می کشد؛ این انیمیشن برای سنین تا ۱۴ سال تهیه و تولید شده است. این انیمیشن زیبا طولانی ترین مجموعه انیمیشن ایرانی است و تا کنون بیش از ۶۰۰ قسمت آن از رسانه ملی پخش شده است.
داستان انیمیشن درباره ی پسر بچه ای به نام دانا و خانواده اش است. دانا پسر بچه ایست که در یک خانواده فرهنگی با پدر و مادر و خواهر، به همراه پدربزرگ و مادر بزرگش زندگی می کند. در هر قسمت از این انیمیشن اتفاقات عبرت انگیز و جالبی رخ می دهد که بیننده با دیدن انیمیشن می تواند آن را در زندگی خود و در کنار خانواده و همکلاسی ها از آن استفاده و بهره ببرد.

پیشنهاد می کنیم چون

انیمیشن مهارت های زندگی آموزه های خوبی برای کودکان دارد. آموزه هایی که نشات گرفته از سبک زندگی ایرانی-اسلامی است. با توجه به حجم بالای قسمت های این انیمیشن به خوبی مشخص است که موضوعات بسیار گسترده ای را پوشش داده. می توان انیمیشن مهارت های زندگی را دایره المعارف سبک زندگی به زبان انیمیشن دانست. اگر برایتان مهم است که فرزندتان مهارت های زندگی را یاد بگیرد، این انیمیشن را از دست ندهید.