انیمیشن

ببعی

انیمیشن ببعی یکی از انیمیشن های جذاب و دیدنی برای کودکان و خردسالان است. این انیمیشن زیبا در هر قسمت به یک موضوع خاص می پردازد. که به طور غیر مستقمیم به آموزش کار های روزمره زندگی مثل آداب معاشرت، خوردن و آشامیدن،دستشویی رفتن،مهمانی رفتن،لباس پوشیدن و گوش کردن کردن به حرف های والدین می پردازد.

داستان انیمیشن

ببعی گوسفند کنجکاو، احساساتی و بسیار مهربان است. او به همراه خواهرش ببعو که آرام‌تر است هر روز با ماجراهایی که می‌سازند و با کمک پدر و مادرشان چیزهای جدیدی یاد میگرند. مثلاً ان‌ها یاد می گیرند با خانواده، دوستانشان و دیگران چگونه رفتار کنند.
این انیمیشن به سادگی انجام کار های روزمره را به کودکان به طور غیر مستقیم آموزش می دهد. گاهی پیش می آید که کودکان از والدین حرف شنوی ندارند، که همین باعث بوجود آمدن مشکلات می شود؛ با تماشای این انیمیشن فرزند شما با پیامد های حرف گوش نکردن روبه رو می شود که همین می تواند به حرف شنوی کودک شما کمک کند.

تصاویر انیمیشن

پیشنهاد می کنیم چون

 در این انیمیشن در طی هر قسمت ماجراهایی در این کارتون اتفاق می افتد، که هر قسمت شامل مضامین اخلاقی،اجتماعی و خانوادگی می باشد. انیمیشن ببعی ، با هدف آموزش مهارت های زندگی به دختران کودک و خردسال قدم مثبتی را در فرهنگسازی بر می دارد. و این تاثیرپذیری در کنار تولید محصولی با کیفیت بیشتر می شود.